Turite klausimų? Parašykite mums

  I – IV 8:00 – 17:00 / V 8:00 – 16:45 / VI – VII Uždaryta

  +370 655 35398

  Viršuje

  Atsiliepimai

  Water ionizer / Atsiliepimai

  Atsiliepimai

  Irena Kniečiūnienė

  Kentėjau nuo padidėjusio skrandžio rūgštingumo , taip degindavo stemplę, kad bijodavau ką ir bevalgyti, ką nors suvalgius ir ypač atsigulus, tiek sukildavo rūgštis, kai jau jokie vaistai nebepadėdavo. Paskutines viltis praradus, nusprendžiau įsigyti vandens jonizatorių.

  Skaityti plačiau

  Gintaras Nejus

  Pradėjau jonizatorių naudoti prieš 10 metų. Dabar visa šeima neapseiname be jonizuoto ir sidabruoto vandens. Visi pajutome žymų sveikatos pagerėjimą. Virškinimo sistema susitvarkė. Jaučiasi labai teigiamas poveikis organizmui.

  Adelė Opulskienė

  Vandens jonizatorių naudoju jau antri metai, šarminį vandenį geriu kasdien, sumažėjo skrandžio negalavimai ir jaučiausi gerai. Be to, jis man skanus, šarminiu vandeniu pavaišinu ir atvykusius vaikus, taip pat su juo verdu arbatą. Rūgštiniu vandeniu palaistau gėles, plaunu daržoves ir vaisius, jis veiksmingai naikina vaisines museles ir kitus kenkėjus.

  Gražina

  Chemikė

  Esu chemikė ir pagal specialybę dirbu jau 30 metų. Seniai žinojau apie šarminio vandens naudą sveikatai. Kadangi rinkoje parduodamas šarminis jonizuotas vanduo yra dirbtinai prisotintas cheminių medžiagų, kad būtų pasiektas šarmingumas, todėl nutariau įsigyti vandens jonizatorių ir gamintis šarminį vandenį namuose, kad galėčiau jį naudoti šviežų ne tik gėrimui, bet ir kavos ruošimui bei ruošiant maistą.

  Skaityti plačiau

  Stasė Kilbauskienė

  Senjorė

  Jonizuotą šarminį vandenį abu su vyru naudojame šešis metus. Abu vargino refliuksas, bet vandens dėka išsigydėme nuo šios bėdos. Jokių medikamentų nebereikia vartoti, valgome mėgstamą maistą. Abu esame onkologų pacientai, todėl antioksidacinės vandens savybės yra labai svarbios. Rūgštinį vandenį naudojamedezinfekcijai. Jonizuotas vanduo – pati gyvybė.

  Dalia Piesliakienė

  Gydytoja radiologė

  Naudoju šį vandens jonizatorių apie 2 metus. Esu labai patenkinta. Susitvarkė virškinimo traktas, dėl ko pagerėjo nuotaika. Galvoju, kad šarminant organizmą, galima apsisaugoti nuo kenksmingų aplinkos faktorių.

  Danutė Pušinskienė

  Jau 3 metus naudoju vandens jonizatorių. Esu įsitikinusi, kad šarminis vanduo gerina organizmo būklę. Dažnai gurkšnoju šį vandenį, vasarą nešuosi prie jūros, o dabar verdu arbatą, kavą –nebeįsivaizduoju savo dienos be jonizuoto vandens. Dažnai naudoju ir rūgštinį vandenį. Su juo skalauju burną, gerklę, ypatingai rudenį, žiemą, kai puola virusai, tai padeda.

  Skaityti plačiau

  Zbignevas Korženevskis

  Senjorė

  Jonizatoriumi su šeima naudojuosi jau 10 metų. Gerdamas šį vandenį, jaučiu malonumą, labai skanus gerti. Rekomendoju gerti ir vaišinu visus aplinkinius, kaimynus. Man jau 77 metai, tačiau jaučiuosi labai gerai.

  Vida Palionienė

  Pirkau „Burbuliuką“ prieš 5 metus, tikėdamisi sumažinti skrandžio rūgštingumą ir rėmens deginimą. Jau seniai pamiršau kas tai yra. Tapau aktyvesnė, susitvarkė blužnis.

  Nijolė Sungailienė

  Keturis metus naudoju jonizatorių ir pastebėjau, kad sumažėjo cholesterolio kiekis kraujyje. Esu patenkinta ir siūlau pažįstamiems įsigyti ir naudoti.

  Elena Ozemblauskienė

  Jonizuotą vandenį naudoju jau daug metų. Susinormalizavo kraujo spaudimas. Nors metų turiu jau pakankamai, tačiau vis dar jaučiuosi jaunatviškai. Man 72 metai, bet lakstau lyg jauniklė. Energijos gali pavydėti jauni žmonės. Vaistų nenaudoju jokių. Tad gerkite jonizuotą vandenį ir pralenkite savo biologinį amžių!

  Justinas Normantas

  Senjoras

  Šarminį vandenį vartoju jau penkis metus, įpratau ir geriu kiekvieną dieną. Jis man labai skanus ir minkštas, o svarbiausia sureguliavo rūgštingumą. Rūgštinį vandenį sunaudoju dezinfekcijai, prausimuisi, gėlėms palaistyti, kaimynams padarau.

  Skaityti plačiau

  D. Mickytė

  Oro jonizatorių XJ2100 įsigijau gal prieš 15 metų ir dabar neįsivaizduoju gyvenimo be jo. Tai nepamainomas daiktas, kai norisi gryno, kaip po vasariško lietaus oro, kambaryje,tačiau vėdint nėra galimybės. Gyvenu daugiabutyje, aplink smarkiai rūkantys kaimynai ir smarkiai užteršta gatvė, o uždarius langą skverbiasi drėgnas ir nemalonus oras iš bendro rūsio.

  Skaityti plačiau

  Jolita Žalytė ir Ilona Žalienė

  Naudojame vandens jonizatorių apie 1,5 metų. Geriant šarminį vandenį žymiai pagerėjo savijauta, tapome energingesnės, žvalesnės. Viena iš priežasčių įsigyti vandens jonizatorių buvo mamos skrandžio ligos (daug žaizdelių), didelis rūgštingumas. Šiuo metu jaučiame didelį palengvėjimą.

  Skaityti plačiau

  Diana Venckienė

  Jonizuotą šarminį vandenį naudojame antrus metus, mūsų šeima kitokio vandens negeria. Susitvarkė mano skrandžio rūgštingumas, nebereikia gerti vaistų. Su rūgštiniu vandeniu skalaujame gerkles, kai skauda. Šio vandens atsigeriame ir kai puola žarnyno ligos. Mano mamytė serga podagra. Daugelis žinome kokia ši liga skausminga dėl didelio organizmo rūgštingumo.

  Skaityti plačiau

  Asta Tamašauskė

  Nusipirkę jonizatorių turime 3 metus. Mane kankino virškinimo, tuštinimosi problemos. Pagėrus šio vandens pusmetį, nebereikėjo jokių vaistų ir jaučiausi geriau, bei nebejaučiu pilvo ar skrandžio sunkumo jausmo. Jei atsiranda apsinuodijimo ar virškinimo rimtesnės problemos, gaminuosi sidabruotą vandenį.

  Skaityti plačiau

  Algimantas Guoga

  Atsitiktinumo dėka, laukdamas pas šeimos daktarę, ant staliuko, radau laikraštuką „Sveikata ir vanduo“. Perskaitęs atsiliepimus apie šarminį ir rūgštinį vandenį, supratau, kad vandens jonizatorius tiktų ir man, nes dažnai kamuoja rėmuo. Įsigijau ir neapsirikau.

  Skaityti plačiau

  Vlada Grigalavičienė

  Senjorė

  Jonizuotą šarminį vandenį naudoju pusę metų. Turiu II gr. neįgalumą, man buvo numatyta sąnario keitimo operacija, per kambarį vos pereidavau su didžiuliais skausmais. Kai pradėjau gerti šarminį vandenį, po pusmečio, kaip matote, pati pas jus atėjau.

  Skaityti plačiau

  Vytautas Žilius

  Šarminį vandenį geriu jau trys metai. Pastoviai vartojant šį vandenį sumažėjo spengimas galvoje. Su šarminiu vandeniu ruošiu kavą ir arbatą. Pastebėjau žymiai geresnį jų skonį. Dažnai gaminu ir geriu sidabringą vandenį imunitetui stiprinti.

  Vytautas Tutoraitis

  Jonizuotą šarminį vandenį su šeima vartojame jau 4-5 metus, esame labai patenkinti jo poveikiu, niekada negalvojau kad vanduo yra toks efektyvus ir jo daroma įtaka yra tokia stipri. Visus nereceptinius vaistus ir ne tik juos esu pakeitęs į šarminį ir rūgštinį vandenį. Šio vandens pagalba išsprendžiau savo savijautos sutrikimus ir jaučiuosi puikiai jį vartodamas bei padėdamas draugams, kurie gan skeptiškai į tai žiūrėjo, o po kiek laiko klausė, kas tai ir kur tai galima įsigyti.

  Valentinas Stanišauskas

  Senjoras

  Geriant jonizuotą šarminį vandenį man susireguliavo kraujospūdis ir cholesterolis. Nesikankinu dėl skrandžio rūgštingumo problemos. Šis vanduo labai gerai išvalo kraujagysles. Šarminiu vandeniu gaminu kavą ir arbatą. Rūgštinis vanduo labai gelbėja viduriuojant ar apsinuodijus. Atsisakiau daug vaistų ir tuo esu labai patenkintas.

  Stefanija Starkuvienė

  Šarminį vandenį geriu ir naudoju maisto ruošimui apie 5 metus. Susireguliavo skrandžio veikla, rūgštingumas. Naudoju su kosmetinėmis priemonėmis, veido ir odos valymui…. Be šarminio vandens negaliu gyventi. Naudoju ir rūgštinį vandenį, kai skauda gerklę, dantenoms valyti. Gaminu ir sidabringą vandenį, naudoju kiek rečiau, pagal rekomendacijas. Jaučiuosi gerai.

  Ričardas Paltanavičius

  Vandens jonizatorių naudoju apie tris metus. Per tą laiką man ženkliai sumažėjo rūgštingumas skrandyje (nustojo erzinti „rėmens ėdimo“ jausmas). Atsigerti užtenka mažesnio vandens kiekio. Žmonai praėjo pasikartojantys galvos skausmai (migrenos priepuoliai). Be to, kava ir arbata nebeto malonaus skonio, jei geriame ne su šarminiu vandeniu gamintą. Tad pokyčių tikrai yra ir jie tik teigiami. Šiauos atsiliepimus rašau pirkdamas jau trečią vandens jonizatorių, kurį dovanosiu dukrai, gyvenančiai Anglijoje.

  Solveiga Murienė

  Veterinarijos gydytoja

  „Labai džiaugiuosi pagaliau įsigijusi jonizatorių. Mano vaikai turėjo virškinimo problemą, taip vadinamą refliuksą. Gerdami šarminį vandenį jie jaučiasi geriau jau po kelių savaičių. Kadangi vanduo skanus, jo išgeria daugiau. Nesu reklamos auka, todėl apie šį prietaisą daug domėjausi. Toks faktas, jog 93% prietaisų eksportuojama, daug ką pasako.“

  Vitalija

  „Porą metų domėjausi jonizuotu vandeniu ir jo nauda, 2011 m. sudalyvavau Telesforo Laucevičiaus paskaitoje „Jonizuotas vanduo – gyvenimas be ligų“ Palangoje. Šis susitikimas mane galutinai įtikino, kad verta įsigyti jonizatorių ir pradėti naudoti savo ir šeimos gyvenime gyvąjį, negyvąjį ir sidabringą vandenį. Ir štai jau ketvirti metai kaip naudojame šį sveiką vandenuką. Šarminis vanduo yra minkšto ir švelnaus skonio,

  Skaityti plačiau

  Jolanta Wolff

  Medikė iš Berlyno

  Jonizuotą vandenį pradėjau vartoti badavimo metu, kai nusprendžiau atsisakyti chemoterapijos ir radioterapijos po onkologinės operacijos. Jonizuotas vanduo gėrėsi ypač lengvai, netgi salstelėjęs skonis suteikė badavimo metu malonų gaivos pojūtį. Net buvo keista jausti visiškai kitokį vandens skonį.

  Skaityti plačiau

  Vitalijus Švarcukas

  Esu labai patenkintas, nes susitvarkė žarnyno problemos (kamavo spazmai). Išgėrus ryte, mažiau norisi valgyti. Rūgštinį vandenį puikiai panaudoju esant slogai“.

  Marytė

  „Būdama Japonijoje nustebau nematydama nutukusių žmonių. Taip pat gatvėse vaikštinėjo daug ilgaamžių. Pradėjau ieškoti priežasčių, na ir aišku – jonizatorių išrado japonai. Suskubau įsigyti ir aš. Esu patenkinta. Šarminį vandenį geriu vietoje vyno – prieš kiekvieną valgymą, vakarais ir didesnę jo dalį rytais. Verdu kavą, arbatą, sriubas taip pat tik šiame vandenyje. Juo ir veidą smagu apsiplauti, ir plaukus išsitrinkti. Mano visos gėles jį taip pat labai myli – nereikia jokių trąšų. Neišpilu ir rūgštinio vandens į kriauklę – naudoju ryte ir vakare burnos skalavimui, kas sumažino dantenų uždegimą. Taip pat juo plaunu pėdas- jos sausėja, neprakaituoja, mažėja odos problemos. Sukaupusi daugiau rūgštinio vandens, merkiu į jį nešvarius baltus skalbinius- nereikia jokio baliklio. Na ir dar – tualeto, vonios valymui rūgštinis vanduo taip pat labai tinka.“

  Irena Kairienė

  Jau 2 metus naudoju „burbuliuką“. Esu labai patenkinta šiuo produktu. Moterims labai yra gerai po menopauzės, kadangi tuo metu labai užsirūgština kraujas. Šarminis vanduo valo kraują, jį pašarmina ir išnyksta tokie menopauziniai sindromai kaip prakaitavimas, galvos skausmai ir pan. Gerai yra gerti 2 val. po valgio, „ant nakties“, kad nekamuotų alkio jausmas. Galima daryti sriubas, arbatą. Šarminis vanduo mažina blogą rūgštį skrandyje, išplauna nuodus iš organizmo, valo kepenis, mažina tikimybę susirgti vėžiu“.

  Vida Sidaravičienė

  Gydytoja

  Jonizuotą vandenį naudoju dvejus metus. Geriant šarminį vandenį labai greitai praėjo rėmuo, nebereikia vartoti vaistų, kuriuos gėriau daug metų. Dažnai sirgdavau ryklės uždegimais (faringitais). Skalaujant gerklę šviežiu rūgštiniu vandeniu gerklę skauda retai ir nestipriai. Be to, nekraujuoja dantenos, žymiai mažiau susidaro dantų akmenų. Kai prasideda ūminė sloga, praplaunu nosį rūgštiniu vandeniu keletą kartų ir ji dažniausiai praeina.

  Solveiga Murienė

  Veterinarijos gydytoja

  Labai džiaugiuosi pagaliau įsigijusi jonizatorių. Mano vaikai turėjo virškinimo problemą, taip vadinamą refliuksą. Gerdami šarminį vandenį jie jaučiasi geriau jau po kelių savaičių. Kadangi vanduo skanus, jo išgeria daugiau. Nesu reklamos auka, todėl apie šį prietaisą daug domėjausi. Toks faktas, jog 93% prietaisų eksportuojama, daug ką pasako.“

  Dalia Piesliakienė

  Gydytoja radiologė

  Naudoju šį vandens jonizatorių apie 2 metus. Esu labai patenkinta. Susitvarkė virškinimo traktas, dėl ko pagerėjo nuotaika. Galvoju, kad šarminant organizmą, galima apsisaugoti nuo kenksmingų aplinkos faktorių.

  Giedrė Radavičė

  Naudoju apie pusmetį Jūsų vandens jonizatorių ir esu labai patenkinta. Nebejaučiu rūgštingumo (skrandžio). Anksčiau be stiprių cheminių vaistų jau negalėjau. Dabar jaučiuosi gerai gerdama skanų šarminį vandenuką.

  lt_LTLietuvių kalba