Turite klausimų? Parašykite mums

  I – IV 8:00 – 17:00 / V 8:00 – 16:45 / VI – VII Uždaryta

  +370 655 35398

  Viršuje
   

  Sidabringas vanduo

  Water ionizer / Sidabringas vanduo

  Sidabringas vanduo – natūralus antibiotikas

  Sidabras – tai mikroelementas, būtinas normaliam organizmo funkcionavimui. Jau nuo seno žmonės žino gerąsias sidabro, kaip gamtinio antibiotiko, savybes. Buitinėmis sąlygomis norėdami prisotinti vandenį sidabru, žmonės laikydavo jį sidabriniuose induose, dėdavo į jį sidabrinius įrankius, monetas ir tokį vandenį naudodavo ligų profilaktikai, dezinfekcijai. Tačiau sidabro indai ir kiti įrankiai būna pagaminti ne iš gryno sidabro, o jo lydinių, kartu su sidabru į vandenį patenka ir kitų kenksmingų metalų priemaišų.

  Primityvius buitinius sidabringo vandens gavimo būdus pakeitė naujas, efektyvus ir saugus, būdas. Vandens jonizatoriumi iš 99,99 proc. sidabro grynuolio elektrolizės būdu išgaunamas tikslus kiekis sidabro jonų, kuriais prisotinamas vanduo.

  Sidabringas vanduo – tai vanduo, prisotintas ištirpusių teigiamų sidabro jonų, turinčių antibakterinį poveikį. Sidabro jonai juda bakterijos sienelių link ir, būdami mažesni, lengvai patenka į šio mikroorganizmo vidų. Patekę į vidų sidabro jonai stabdo daugelio bakterijų fermentų ir baltymų veiklą, taip nužudydami mikroorganizmą. Sidabras ypatingas ir tuo, kad naikina ne tik bakterijas, bet ir grybelius bei virusus. Be to, bakterijos ir virusai negali prisitaikyti prie sidabringo vandens poveikio, todėl neįgyja atsparumo, kitaip nei lyginant su plačiai vartojamais antibiotikais.

  Taigi sidabro jonai veikia lyg antrinis imunitetas ir, saugodami organizmą, leidžia palaikyti gerą savijautą.

  Kaip sidabro jonai veikia mikrobus?

   

  Bakterijos prieš sidabro jonų poveikį

        Bakterijos prieš sidabro jonų poveikį                                                Bakterijos, paveiktos sidabro jonais

  Bakterijos prieš sidabro jonų poveikį:

  lt_LTLietuvių kalba