Turite klausimų? Parašykite mums

  I – IV 8:00 – 17:00 / V 8:00 – 16:45 / VI – VII Uždaryta

  +370 655 35398

  Viršuje

  Kam reikalingas jonizuotas šarminis vanduo?

  Water ionizer / Kam reikalingas jonizuotas šarminis vanduo?

  Organizmo rūgštėjimas

  Užteršta aplinka, žalingi mitybos įpročiai, nuovargis, stresas, rūkymas, alkoholinių gėrimų vartojimas – tai neigiami veiksniai, išbalansuojantys mūsų organizmą. Jie lemia toksinų kaupimąsi mūsų organizme ir bendrą organizmo rūgštėjimą. Šie neigiami veiksniai taip pat didina žalingą laisvųjų radikalų poveikį mūsų organizmui.

  Laisvieji radikalai – tai molekulių dalys, kurioms trūksta vieno elektrono. Organizme jie susidaro natūraliai, nuolat vykstant gyvybiniams procesams, ir yra būtini, nes saugo organizmą nuo bakterijų, virusų, naikina pakitusias ląsteles. Bėdos prasideda, kai susidaro laisvųjų radikalų perteklius. Laisvieji radikalai, siekdami gauti trūkstamus elektronus, nuolat atakuoja sveikąsias organizmo ląsteles, taip sutrikdydami atskirų ląstelių, organų įprastą veiklą ir sukeldami įvairius susirgimus.

  Nors netinkamo gyvenimo būdo pasekmės labiausiai pajuntamos senatvėje, tačiau mūsų sveikatai įtaką daro nuo pat jaunystės mus veikiantys neigiami faktoriai – netaisyklinga mityba, nepakankama fizinė veikla, žalingi įpročiai, stresas ir daug kitų. Kuo anksčiau suprasime, kad organizmą reikia ne tik gydyti susirgus, bet ir saugoti nuo susirgimų, tuo mažiau problemų sulauksime.

  Šarmų ir rūgščių balanso palaikymas organizme yra būtinas norint gerai jaustis ir būti energingiems. Vienas iš būdų kovoti su pertekliniu laisvųjų radikalu kiekiu ir organizmo rūgštėjimu yra jonizuoto šarminio vandens vartojimas.

  lt_LTLietuvių kalba