Turite klausimų? Parašykite mums

  I – IV 8:00 – 17:00 / V 8:00 – 16:45 / VI – VII Uždaryta

  +370 655 35398

  Viršuje

  Augintiniams

  Water ionizer / Augintiniams

  Jonizuotas šarminis vanduo jūsų augintiniams

  2 suoJonizuoto šarminio vandens nauda žmonių sveikatai akivaizdi – jis veikia kaip antioksidantas, padeda subalansuoti pH, teikia energijos, padeda įsisavinti maistines medžiagas, spartina medžiagų apykaitą ir pan. Kodėl gi jis turėtų kitaip veikti mylimus mūsų augintinius – šunis ir kates? Tiek žmonės, tiek katės ir šunys yra žinduoliai, o jų organizmo sandara panaši. Suaugusio žmogaus ir gyvūno organizme yra panašus kiekis vandens – iki 70 proc. Reguliariai vartojamas tyras vanduo – ilgo gyvenimo ir geros sveikatos raktas.

  Dauguma veterinarų sutinka, kad kokybiškas geriamasis vanduo ne mažiau naudingas ir mūsų augintiniams. Vanduo taip pat yra gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų, antioksidantų ir mineralų šaltinis. Šarminiame jonizuotame vandenyje gausu mineralų ir antioksidantų, jį lengviau įsisavinti. Dėl mažesnių molekulių darinių, dar vadinamų mikroklasteriais, jonizuotas šarminis vanduo lengviau negu įprastas įsiskverbia į audinius, geriau drėkina ląsteles ir šalina žarnyne susikaupusius toksinus, pasiekdamas net sunkiausiai prieinamas vietas.

  Jonizuotas vanduo – gyvūnų detoksikacija

  Kodėl gi ne? Šunų ir kačių metabolinės sistemos panašios į mūsų – jų organizmui vykdant gyvybines funkcijas, ląstelės išskiria rūgštines atliekas. Be to, augintinių mityba toli gražu netobula – dauguma naminių gyvūnų produktų parduotuvėse įsigyto ėdalo neatitinka tų mitybos standartų, kokių norėtume laikytis mes patys. Nors tikėtina, kad ėdalas subalansuotas siekiant patenkinti kasdienius šunų ir kačių mitybos poreikius, jame yra nereikalingų ir netgi kenksmingų priedų, nekalbant jau apie tai, kad toks ėdalas yra praradęs šviežumą („negyvas“) – tai apskritai taikoma visiems konservuotiems ir apdorotiems produktams.  Minėti veiksniai prisideda prie vidinio organizmo rūgštėjimo ir lemia tokias pat sveikatos problemas, su kokiomis susiduriame ir mes. Jonizuotas šarminis vanduo padeda išplauti jūsų augintinio organizme susikaupusias rūgštines atliekas. Atminkite, kad katės ir šunys iš prigimties yra plėšrūnai, o mėsai virškinti reikia labai rūgštaus skrandžio. Jonizuotame vandenyje esantys papildomi šarminiai mineralai, tokie kaip kalcis, magnis, kalis ir natris, padeda neutralizuoti skandžio rūgštį ir subalansuoti medžiagų apykaitą.

  Skaityti plačiau
  lt_LTLietuvių kalba