Turite klausimų? Parašykite mums

    I – IV 8:00 – 17:00 / V 8:00 – 16:45 / VI – VII Uždaryta

    +370 655 35398

    Viršuje

    Cukrinis diabetas

    Water ionizer / Cukrinis diabetas

    CUKRINIS DIABETAS IR JONIZUOTAS VANDUO

    Plačiau apie jonizuoto šarminio vandens naudą skaitykite Lietuvos diabeto asociacijos laikraštyje „Diabetas“Spausti čia…

    RITOS ISTORIJA  – KAIP JONIZUOTAS VANDUO PADĖJO SUSIGYVENTI SU CUKRINIU DIABETU?

    Antrojo tipo cukrinis diabetas – viena sparčiausiai plintančių ligų pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje. Mūsų šalyje sergančių šiuo metu yra daugiau nei 51 000. Gydytojai spėja, kad realūs skaičiai yra bene dvigubai didesni, nes tiek pat žmonių ji nediagnozuota.

    Kas gi yra tas cukrinis diabetas ir kuo jis mums pavojingas, teiraujamės sveikatos psichologės ir Jungtinės Karalystės diabeto asociacijos narės Ritos Milinavičienės. „Antrojo tipo cukrinis diabetas – tai angliavandenių apykaitos sutrikimas, lemiantis gliukozės kiekio padidėjimą kraujyje, – aiškina pašnekovė, kuriai pavyko savarankiškai pažaboti šią klastingą ligą taikant tradicinės ir netradicinės terapijos metodus. – Diabetas yra labai pavojingas, nes negydomas ar gydomas netinkamai gali sukelti didelių sveikatos komplikacijų: širdies ir kraujagyslių pažeidimų, inkstų funkcijų sutrikimų, akių ligas, net infarktą ar insultą.

    Antrojo tipo cukrinis diabetas glaudžiai susijęs su šiuolaikinio žmogaus gyvensena bei mitybos įpročiais. Prie gydytojo kabineto gali atvesti nesaikinga ir nesubalansuota mityba, dėl kurios atsiranda antsvorio problemų, taip pat pernelyg didelis angliavandenių kiekis racione. „Tiesą sakant, diabeto susiformavimo riziką nutukimas lemia net 80 proc. Tai ypač pasakytina apie „obuolio“ tipo figūrą turinčius asmenis – t.y. tuos, kuriems antsvoris susidaro juosmens srityje“, – sako pašnekovė

    Rita – pacientė su beveik 20 metų stažu. Per tą laiką moteris spėjo artimai susipažinti ir susidraugauti su liga, išbandė aibę gydymo metodų. Maža to, gyvenimas su diabetu mūsų pašnekovę išmokė gyventi KITAIP ir netgi privertė pakeisti specialybę: buvusi finansininkė tapo profesionali psichologė ir sveikatos konsultantė. „Kadaise turėjau didžiulį antsvorį, didelių sunkumų šeimoje ir gilią depresiją. Visi šie veiksniai prisidėjo prie to, kad vieną gražią dieną mane ištiko priepuolis, vos nesibaigęs mirtimi. Buvau išvežta į ligoninę ir paguldyta į intensyvios terapijos skyrių. Kai viena patyrusi endokrinologė, iškart įtarusi diabetą, man pamatavo cukraus kiekį kraujyje, visa gydytojų komanda buvo apstulbusi: 18 milimolių! Kiekvienas diabetininkas žino, jog tai mirtinas cukraus kiekio rodiklis“, – prisimena Rita.

    Skaityti plačiau
    lt_LTLietuvių kalba