Turite klausimų? Parašykite mums

  I – IV 8:00 – 17:00 / V 8:00 – 16:45 / VI – VII Uždaryta

  +370 655 35398

  Viršuje

  Šeimos sveikatai

  Water ionizer / Šeimos sveikatai

  Šeimos sveikatai

  Šarminis vanduo

  Šarmų ir rūgščių pusiausvyra – svarbus būsimų mamų ir jų kūdikių sveikatos veiksnys, ypač ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu. Ar žinojote, kad organizmo užrūgštėjimas ir dehidratacija reikšmingai prisideda prie rytinio pykinimo? Jonizuotas šarminis vanduo padeda sumažinti pykinimą ir kitus toksikozės požymius.

  Dėl mineralų atsargų, ypač kalcio, išeikvojimo bei sutrikusios organizmo pH pusiausvyros nėštumo metu moterims gali pradėti kristi dantys, pasireikšti trapių kaulų sindromas. Jonizuotas vanduo, prisotintas šarminių mineralų, subalansuotų optimaliomis proporcijomis, padės kompensuoti mineralų stygių nėštumo ir laktacijos laikotarpiu.

  Jei kalbėtume apie mažuosius, tai juos reikėtų pratinti gerti šarminį vandenį kuo anksčiau, kol jie dar neįgijo įpročio vartoti gaiviuosius gėrimus, kuriuose gausu cukraus: gazuotus limonadus, pasterizuotas vaisių sultis ir panašiai. Saldūs gaivieji gėrimai rūgština organizmą, todėl vertėtų nuo jų susilaikyti.

  Rūgštinis vanduo

  Žmonėms, turintiems mažų vaikų, ypač pradedančių vaikščioti kūdikių, svarbi gyvenamosios aplinkos ekologija, nes nuo jos daugeliu atžvilgiu priklauso šeimos sveikata. Vaikų organizmas labai jautrus įvairiems dirgikliams, todėl oras, kuriuo jie kvėpuoja, daiktai, kuriuos liečia bei rūbai, kuriais vilki, turi būti nepriekaištingai švarūs. Šliaužiodami po namus mažieji smalsiai tyrinėja aplinką, rankiodami nuo grindų viską, kas tik pasitaiko po ranka ir dėdamiesi į burną. Net ir pati rūpestingiausia mama nespėja sužiūrėti visų „žygių“… Štai kodėl visi namų paviršiai bei daiktai, kuriuos dažniausiai liečia kūdikis, tarkime, žaisliukai, turi būti nepriekaištingai švarūs. Sintetiniai valikliai namų higienai netinka dėl jų sudėtyje esančių kenksmingų chemikalų, todėl reikėtų rinktis natūralius, ekologiškus.

  Tyrimais ir ilgamete naudojimo praktika įrodyta, kad rūgštinis vanduo – galingas antiseptikas, veikiantis daugelio rūšių bakterijas, virusus, grybelius ir pelėsį. Jį galima naudoti įvairių paviršių dezinfekavimui namuose, kūdikio vonelės valymui, buteliukų, stalo įrankių ir čiulptukų dezinfekavimui, taip pat rūbų valymui ir dėmių pašalinimui.

  Jei mažylis netyčia susižeistų, rūgštinis vanduo ateis į pagalbą. Naudokite jį nubrozdinimams, įbrėžimams ar įpjovimams vilgyti, – šitaip apsisaugosite nuo infekcijos, sumažinsite kraujavimą, o sužeidimai greičiau gis. Rūgštinis vanduo sušvelnins vystyklų dermatito požymius, nuramins sudirgusią odą, padės įveikti slogą ir gerklės skausmą, dantų bei dantenų infekciją.

  Skaityti plačiau
  lt_LTLietuvių kalba