Turite klausimų? Parašykite mums

  I – IV 8:00 – 17:00 / V 8:00 – 16:45 / VI – VII Uždaryta

  +370 655 35398

  Viršuje

  Sportuojantiems

  Water ionizer / Sportuojantiems

  Jonizuotas šarminis vanduo – „natūalus dopingas

  Pakankamas vandenis kiekis organizme yra vienas iš svarbiausių faktorių, lemiančių gerus rezultatus bei gerą savijautą sportuojant. Sportuojant prarandame daug daugiau skysčių ir mineralinių druskų nei esant mažam fiziniam aktyvumui, todėl būtina atstatyti skysčių trūkumą organizme. Svarbu ne tik pasirinkto vandens kiekis, bet ir jo savybės. Jonizuotas šarminis vanduo yra ypač tinkamas sportuojantiems žmonėms dėl savo unikalių savybių, kurias įgyja elektrolizės metu.

  Natūralus antioksidantas didesnei ištvermei

  Jonizuotas šarminis vanduo yra natūralus antioksidantas. Antioksidantai sporte, taip pat ir bet kurioje kitoje veikloje, yra labai svarbūs organizmui, nes stiprina bendrą imuninę sistemą, stabdo ląstelių DNR pažeidimus, aktyvuoja gyvybinius organizmo procesus. Sportuojant tai svarbu, nes leidžia atlaikyti didesnes apkrovas ir taip pasiekti geresnių rezultatų. Didelis fizinis krūvis, fizinis ir emocinis išsekimas, pervargimas skatina oksidacinį stresą (kitaip tariant, greitesnį organizmo alinimą). Mokslininkų įrodyta, kad su šiomis problemomis natūraliai padeda kovoti antioksidantai, kurių žinomiausi vitaminas C, E, selenas. Antioksidantai taip pat skatina enzimų gamybą, kurie ypač svarbūs svorio reguliavimui, virškinimui, maisto įsisavinimui, hormonų lygių palaikymui, svarbūs ir grožiui – sveikiems nagams, plaukams, odai. Taigi antioksidacinės jonizuoto šarminio vandens savybės mažina didelio krūvio sukeliamą oksidacinį stresą, didina ištvermę, leidžia intensyvinti treniruotes.

  Susidarančių rūgščių neutralizavimas

  Jonizuoto šarminio vandens pH yra aukštesnis nei įprasto vandens, todėl mažina tikimybę susidaryti pieno rūgščiai raumenyse treniruočių metu. Kol sportuojama neintensyviai, pieno rūgštis nesigamina, tačiau intensyvios treniruotės metu, kai ląstelėms pradeda trūkti deguonies, raumenyse gaminasi pieno rūgštis. Dėl to po treniruotės dažnai jaučiamas skausmas. Kadangi šarmai naikina rūgštis, geriant daug jonizuoto šarminio vandens skausmai mažėja, nes kraujas pildomas papildomai šarminėmis medžiagomis, jas atiduos raumenims.

  Labai svarbi jonizuoto šarminio vandens molekulinė struktūra. Mažesni molekuliniai dariniai nei įprasto vandens skystina kraują. Dėl to, kad kraujas skystesnis, jis lengviau perneša deguonį kur reikia. Kai daugiau deguonies, mažesnė tikimybė susidaryti pieno rūgščiai (ji susidaro, kai ląstelėms pradeda trūkti deguonies). Be deguonies vyksta anaerobiniai reiškiniai, dėl to yra sunkiau dirbti, pavargstama ir greičiau ima skaudėti raumenis. Be to, dėl mažesnių molekulinių darinių jonizuotas šarminis vanduo yra takesnis, taigi jis greičiau įsisavinamas, lengviau  „pagirdo ištroškusiais“ ląsteles, lengviau tirpina ir valo toksinus bei riebalus iš mūsų organizmo ir taip padeda reguliuoti svorį.

  Skaityti plačiau
  lt_LTLietuvių kalba